Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Katowice

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Katowicach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ... Usługi pielęgniarskie w Katowicach.
Miasto: Katowice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Katowicach.
Miasto: Katowice
Całodobowa opieka nad seniorem Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Katowicach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Katowice
Kontakt
Opiekunowie dla seniorów to osoby o wielkich sercach. Empatyczni, pomocni, przyjaźnie nastawieni. Nikt nie znalazł się u nas przypadkowo. Nasi pracownicy to ludzie sprawdzeni,...
Miasto: Katowice
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Katowicach.
Miasto: Katowice
Usługi pielęgniarskie Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania... Szukam pracy.
Miasto: Katowice
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Katowice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Katowice


Opieka nad osobami starszymi Katowice

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Łowicz ; Gostynin ; Wąbrzeźno

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Ulka mam 48 lat mieszkam ul. Traktorzystów Katowice Katowice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Katowicach Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Katowice opiekuńcze na osobę starszą.