Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Koło

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kole. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie... Usługi pielęgniarskie w Kole.
Miasto: Koło
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kole.
Miasto: Koło
Całodobowa opieka nad seniorem Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kole. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Koło
Kontakt
Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Miasto: Koło
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kole.
Miasto: Koło
Usługi pielęgniarskie Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... Szukam pracy.
Miasto: Koło
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Koło
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Koło


Opieka nad osobami starszymi Koło

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Pleszew ; Słubice ; Pruszcz Gdański

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Maria mam 38 lat mieszkam ul. Niepłomowicka Koło. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kole Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Koło opiekuńcze na osobę starszą.