Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Mysłowice

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Mysłowicach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca... Usługi pielęgniarskie w Mysłowicach.
Miasto: Mysłowice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Mysłowicach.
Miasto: Mysłowice
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Mysłowicach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Mysłowice
Kontakt
Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca...
Miasto: Mysłowice
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Mysłowicach.
Miasto: Mysłowice
Usługi pielęgniarskie Poszukujesz opiekunki dla osoby starszej lub chorej? Szukasz kogoś, kto pomoże przy codziennych sprawach, poda leki i zapewni towarzystwo? .. Szukam pracy.
Miasto: Mysłowice
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Mysłowice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Mysłowice


Opieka nad osobami starszymi Mysłowice

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Włocławek ; Szydłowiec ; Zgorzelec

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Maura mam 43 lat mieszkam ul. Tadeusza Brezy Mysłowice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Mysłowicach Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Mysłowice opiekuńcze na osobę starszą.