Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Pajęczno

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Pajęcznie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora.... Usługi pielęgniarskie w Pajęcznie.
Miasto: Pajęczno
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Pajęcznie.
Miasto: Pajęczno
Całodobowa opieka nad seniorem Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Pajęcznie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Pajęczno
Kontakt
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ...
Miasto: Pajęczno
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Pajęcznie.
Miasto: Pajęczno
Usługi pielęgniarskie Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... Szukam pracy.
Miasto: Pajęczno
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Pajęczno
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Pajęczno


Opieka nad osobami starszymi Pajęczno

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Tczew ; Wąbrzeźno ; Olkusz

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Daria mam 43 lat mieszkam ul. Norwida Pajęczno. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Pajęcznie Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Pajęczno opiekuńcze na osobę starszą.