Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Rzeszów

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Rzeszowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... Usługi pielęgniarskie w Rzeszowie.
Miasto: Rzeszów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Rzeszowie.
Miasto: Rzeszów
Całodobowa opieka nad seniorem Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Rzeszowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Rzeszów
Kontakt
Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki...
Miasto: Rzeszów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Rzeszowie.
Miasto: Rzeszów
Usługi pielęgniarskie Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju.... Szukam pracy.
Miasto: Rzeszów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Rzeszów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Rzeszów


Opieka nad osobami starszymi Rzeszów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Kraków ; Krosno Odrz. ; Nowa Sól

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Joanna mam 26 lat mieszkam ul. Partyzantów Rzeszów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Rzeszowie Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Rzeszów opiekuńcze na osobę starszą.