Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Tuchola

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Tucholi. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi w całej Polsce. Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej,.. Usługi pielęgniarskie w Tucholi.
Miasto: Tuchola
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Tucholi.
Miasto: Tuchola
Całodobowa opieka nad seniorem Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Tucholi. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Tuchola
Kontakt
Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki...
Miasto: Tuchola
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Tucholi.
Miasto: Tuchola
Usługi pielęgniarskie Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ... Szukam pracy.
Miasto: Tuchola
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Tuchola
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Tuchola


Opieka nad osobami starszymi Tuchola

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Lwówek ; Lublin ; Sępólno Krajeńskie

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Florentyna mam 36 lat mieszkam ul. Stanisława Wyspiańskiego Tuchola. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Tucholi Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Tuchola opiekuńcze na osobę starszą.