Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia dodane w listopadzie 2022 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Opiekunka nad osobami starszymi w Bydgoszczy. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekę całodobową – wykonywaną 24 godziny na dobę w miejscu zamieszkania Podopiecznego. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby,..
Miasto: Bydgoszcz
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ...
Kontakt
Bydgoszcz opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Bydgoszczy. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Bydgoszcz
Kontakt
Dzięki opiece domowej podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun czuwa nad jego zdrowiem: sprawując kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych...
Miasto: Bydgoszcz
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca...
Miasto: Bydgoszcz
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. ..
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Bydgoszcz


Opieka nad osobami starszymi Bydgoszcz

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Listopad 2022 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Bydgoszcz opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Pińczów ; Ząbkowice Śląskie ; Łęczyca
- Bydgoszcz ul. Delfinowa .

 Ogłoszenia Bydgoszcz