Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Łódź

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...
Opiekunka nad osobami starszymi w Łodzi. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu...
Miasto: Łódź
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi w Łodzi.
Miasto: Łódź
pędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie...
Kontakt
Łódź opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Łodzi. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Łódź
Kontakt
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie..
Miasto: Łódź
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Łodzi.
Miasto: Łódź
Poszukujesz opiekunki dla osoby starszej lub chorej? Szukasz kogoś, kto pomoże przy codziennych sprawach, poda leki i zapewni towarzystwo? ..
Miasto: Łódź
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Oferujemy opiekę dla seniora w miejscu zamieszkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakres podstawowych zadań...
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Łódź


Opieka nad osobami starszymi Łódź

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Łódź opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Zielona Góra ; Żagań ; Aleksandrów Kujawski
- Łódź ul. Płytka [Górna] .

 Ogłoszenia Łódź