Kontakt.
dom pomocy społecznej  Prywatna opieka pielęgniarska Inowrocław

Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta w grudniu 2023 :
Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta. Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów ..
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta w Inowrocławiu. Prywatna Praktyka Pielęgniarska, świadczy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta.
Opieka Domowa dla osób starszych. Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja...
Miasto: Inowrocław
Opieka Domowa dla osób starszych. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Pielęgniarskiej Opieki Domowej dostępnych przez 24h/7 dni w tygodniu w Inowrocławiu.
Miasto: Inowrocław
Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Kontakt
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Gwarantujemy szybki dojazd do domu pacjenta i profesjonalne usługi pielęgniarskie.
Miasto: Inowrocław
Kontakt
Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju.... agencje pielęgniarskie.
Miasto: Inowrocław
Inowrocław Prywatna opieka pielęgniarska. Opieka nad chorym, pobieranie krwi u pacjenta w domu, leczenie ran. Pogotowie pielęgniarskie. Znajdujemy się  ul. Jana Kochanowskiego Inowrocław w Inowrocławiu.
Miasto: Inowrocław
Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu..
Miasto: Inowrocław
Prywatna opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Wystarczy zadzwonić i zamówić wizytę pielęgniarki w domu, a możemy liczyć na szybką realizację zlecenia ..
Pomoc domowa dostępna w postaci naszych pracownic z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia prac domowych: Gotowanie; Sprzątanie (odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu); Generalne sprzątanie, mycie okien... Opieka Domowa dla osób starszych.
Miasto: Tczew
Kontakt
Pielęgniarki, nawadnianie, leczenie ran, pobór krwi, opieka nad pacjentem leżącym. Nasza praca to doskonałe połączenie profesjonalnej opieki ze środowiskiem, ...
Miasto: Inowrocław


Prywatna opieka pielęgniarska Inowrocław

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36
Szukam opiekunki do opieki całodobowej dla osoby starszej z zamieszaniem w Inowrocławiu.
- Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta
- Pogotowie Pielęgniarskie Całodobowa Opieka Medyczna. Pielęgniarki, położne
- Usługi pielęgniarskie
- Zapraszamy do odziałów: Rypin ; Inowrocław ul. Pawła Cymsa Inowrocław ; Ostrów Mazowiecka .

ciepła atmosfera, domowa kuchnia i szeroki uśmiech naszych pensjonariuszy!. Nasza placówka specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego, profesjonalnej pielęgnacji i rehabilitacji. Pod uwagę pod uwagę brany jest średni miesięczny koszt utrzymania, który każdego roku ustala samorząd pod, który podlega dany dom seniora. Zapraszamy do odziałów: Ostróda ; Inowrocław; Piaseczno .Lukrecja mam 39 lat mieszkam ul. Stanisława Staszica Inowrocław Inowrocław. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Inowrocławiu wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Inowrocław opiekuńcze na osobę starszą.