Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Bytów

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Bytowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ... Usługi pielęgniarskie w Bytowie.
Miasto: Bytów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Bytowie.
Miasto: Bytów
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekunowie zajmują się podopiecznymi, dlatego odgrywają bardzo ważną rolę w życiu osoby chorej. Do głównych zadań opiekunki należą m.in.: rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, wykonywanie zabiegów higienicznych...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Bytowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Bytów
Kontakt
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Miasto: Bytów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Bytowie.
Miasto: Bytów
Usługi pielęgniarskie Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja... Szukam pracy.
Miasto: Bytów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Bytów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Bytów


Opieka nad osobami starszymi Bytów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Piła ; Szczecin ; Kozienice

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Helena mam 44 lat mieszkam ul. Leśna Bytów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Bytowie Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu.

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Bytów opiekuńcze na osobę starszą.