Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Gorlice

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Gorlicach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu. Usługi pielęgniarskie w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Gorlicach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Gorlice
Kontakt
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Miasto: Gorlice
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Gorlicach.
Miasto: Gorlice
Usługi pielęgniarskie Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka... Szukam pracy.
Miasto: Gorlice
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Gorlice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Gorlice


Opieka nad osobami starszymi Gorlice

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Elbląg ; Ostrołęka ; Sochaczew

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Klaudia mam 41 lat mieszkam ul. Elizy Orzeszkowej Gorlice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Gorlicach Najpopularniejszą grupą usług jest opieka domowa godzinowa (1-4 godziny w czasie dnia) dostosowana i realizowana w czasie i terminach najodpowiedniejszych dla Najbliższych ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Gorlice opiekuńcze na osobę starszą.