Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Kołobrzeg

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kołobrzegu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
kompleksowa opieka nad Podopiecznym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wymagany jest oddzielny pokój do dyspozycji opiekunki.... Usługi pielęgniarskie w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kołobrzegu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Kołobrzeg
Kontakt
Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...
Miasto: Kołobrzeg
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Usługi pielęgniarskie Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi.... Szukam pracy.
Miasto: Kołobrzeg
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Kołobrzeg
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Kołobrzeg


Opieka nad osobami starszymi Kołobrzeg

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Żary ; Dąbrowa Tarnowska ; Wodzisław Śląski

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Nela mam 44 lat mieszkam ul. Pomorska Kołobrzeg. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kołobrzegu Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Kołobrzeg opiekuńcze na osobę starszą.