Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Kołobrzeg

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kołobrzegu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna... Usługi pielęgniarskie w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Całodobowa opieka nad seniorem Całodobowa opieka z zamieszkaniem to rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, gdy musisz wyjechać i nie masz czasu..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kołobrzegu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Kołobrzeg
Kontakt
pędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie...
Miasto: Kołobrzeg
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Usługi pielęgniarskie Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. .. Szukam pracy.
Miasto: Kołobrzeg
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Kołobrzeg
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Kołobrzeg


Opieka nad osobami starszymi Kołobrzeg

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Żyrardów ; Radziejów ; Łuków

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Emilia mam 48 lat mieszkam ul. Oleńki Billewiczówny Kołobrzeg. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kołobrzegu Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Kołobrzeg opiekuńcze na osobę starszą.