Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Lubartów

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Lubartowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne.... Usługi pielęgniarskie w Lubartowie.
Miasto: Lubartów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Lubartowie.
Miasto: Lubartów
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Lubartowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Lubartów
Kontakt
Już od 2006 roku zajmujemy się opieką domową nad osobami starszymi. Świadczymy usługi opieki w domach osób podopiecznych..
Miasto: Lubartów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Lubartowie.
Miasto: Lubartów
Usługi pielęgniarskie Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza... Szukam pracy.
Miasto: Lubartów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Lubartów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Lubartów


Opieka nad osobami starszymi Lubartów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Lańcut ; Kutno ; Kraśnik

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Jolanta mam 35 lat mieszkam ul. Osikowa Lubartów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Lubartowie Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Lubartów opiekuńcze na osobę starszą.