Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Lubartów

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Lubartowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekę całodobową – wykonywaną 24 godziny na dobę w miejscu zamieszkania Podopiecznego. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby,.. Usługi pielęgniarskie w Lubartowie.
Miasto: Lubartów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Lubartowie.
Miasto: Lubartów
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Lubartowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Lubartów
Kontakt
Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka...
Miasto: Lubartów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Lubartowie.
Miasto: Lubartów
Usługi pielęgniarskie Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie.... Szukam pracy.
Miasto: Lubartów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Lubartów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Lubartów


Opieka nad osobami starszymi Lubartów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Limanowa ; Głogów ; Morąg

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Cecylia mam 48 lat mieszkam ul. Fryderyka Chopina Lubartów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Lubartowie Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Lubartów opiekuńcze na osobę starszą.