Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Miechów

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Miechowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia... Usługi pielęgniarskie w Miechowie.
Miasto: Miechów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Miechowie.
Miasto: Miechów
Całodobowa opieka nad seniorem Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Miechowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Miechów
Kontakt
Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...
Miasto: Miechów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Miechowie.
Miasto: Miechów
Usługi pielęgniarskie Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie... Szukam pracy.
Miasto: Miechów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Miechów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Miechów


Opieka nad osobami starszymi Miechów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Lidzbark Warmiński ; Pyrzyce ; Mława

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Zuzanna mam 45 lat mieszkam ul. Mściwoja Miechów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Miechowie Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Miechów opiekuńcze na osobę starszą.