Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Mrągowo

Nowe ogłoszenia dodane w marcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Mrągowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję... Usługi pielęgniarskie w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Całodobowa opieka nad seniorem Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Mrągowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Dzięki opiece domowej podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun czuwa nad jego zdrowiem: sprawując kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych...
Miasto: Mrągowo
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Usługi pielęgniarskie Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta... Szukam pracy.
Miasto: Mrągowo
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Mrągowo


Opieka nad osobami starszymi Mrągowo

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Marzec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Kraków ; Lidzbark Warmiński ; Łódź

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Gizela mam 36 lat mieszkam ul. Klonowa Mrągowo. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Mrągowie Oferujemy opiekę dla seniora w miejscu zamieszkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakres podstawowych zadań...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Mrągowo opiekuńcze na osobę starszą.