Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Mrągowo

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Oferujemy indywidualną ofertę kompleksowej organizacji opieki nad osobą starszą. Zapewnimy opiekę domową na najwyższym poziomie dla Twojej bliskiej osoby ..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Mrągowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat.... Usługi pielęgniarskie w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Całodobowa opieka nad seniorem Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Dbanie o bezpieczeństwo i nadzór nad czynnościami dnia codziennego Podopiecznego...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Mrągowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Miasto: Mrągowo
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Usługi pielęgniarskie Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ... Szukam pracy.
Miasto: Mrągowo
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Mrągowo


Opieka nad osobami starszymi Mrągowo

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Szczytno ; Białobrzegi ; Katowice

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Lilla mam 46 lat mieszkam ul. Ogrodowa Mrągowo. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Mrągowie Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Mrągowo opiekuńcze na osobę starszą.