Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Opoczno

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Opocznie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ... Usługi pielęgniarskie w Opocznie.
Miasto: Opoczno
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Opocznie.
Miasto: Opoczno
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Opocznie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Opoczno
Kontakt
Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia...
Miasto: Opoczno
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Opocznie.
Miasto: Opoczno
Usługi pielęgniarskie Nasza oferta opieki nad seniorem to propozycja skrojona na miarę wszelkich potrzeb. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań... Szukam pracy.
Miasto: Opoczno
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Opoczno
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Opoczno


Opieka nad osobami starszymi Opoczno

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Oława ; Rypin ; Lasek

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Kazimiera mam 26 lat mieszkam ul. Plonowa Opoczno. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Opocznie Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Opoczno opiekuńcze na osobę starszą.