Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Pińczów

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Pińczowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Podopiecznych wymagających doraźnego wsparcia w czasie dnia lub nocy, całej doby w czasie ciężkiej choroby, po wyjściu ze szpitala, po urazach, na czas urlopu Rodziny.... Usługi pielęgniarskie w Pińczowie.
Miasto: Pińczów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Pińczowie.
Miasto: Pińczów
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Pińczowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Pińczów
Kontakt
Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ...
Miasto: Pińczów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Pińczowie.
Miasto: Pińczów
Usługi pielęgniarskie Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ... Szukam pracy.
Miasto: Pińczów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Pińczów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Pińczów


Opieka nad osobami starszymi Pińczów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Biłgoraj ; Gryfice ; Żuromin

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Stella mam 38 lat mieszkam ul. Reduty Mławskiej Pińczów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Pińczowie Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Pińczów opiekuńcze na osobę starszą.