Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Pleszew

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Pleszewie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie.. Usługi pielęgniarskie w Pleszewie.
Miasto: Pleszew
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Pleszewie.
Miasto: Pleszew
Całodobowa opieka nad seniorem Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Pleszewie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Pleszew
Kontakt
Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu..
Miasto: Pleszew
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Pleszewie.
Miasto: Pleszew
Usługi pielęgniarskie Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ... Szukam pracy.
Miasto: Pleszew
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Pleszew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Pleszew


Opieka nad osobami starszymi Pleszew

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Turek ; Łosice ; Skarżysko Kamienna

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Elka mam 40 lat mieszkam ul. Bolesława Śmiałego Pleszew. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Pleszewie Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Pleszew opiekuńcze na osobę starszą.