Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Sosnowiec

Nowe ogłoszenia dodane w grudniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Sosnowcu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Podopiecznych wymagających doraźnego wsparcia w czasie dnia lub nocy, całej doby w czasie ciężkiej choroby, po wyjściu ze szpitala, po urazach, na czas urlopu Rodziny.... Usługi pielęgniarskie w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Całodobowa opieka nad seniorem Najpopularniejszą grupą usług jest opieka domowa godzinowa (1-4 godziny w czasie dnia) dostosowana i realizowana w czasie i terminach najodpowiedniejszych dla Najbliższych ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Sosnowcu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Sosnowiec
Kontakt
Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta...
Miasto: Sosnowiec
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Usługi pielęgniarskie Opiekunowie zajmują się podopiecznymi, dlatego odgrywają bardzo ważną rolę w życiu osoby chorej. Do głównych zadań opiekunki należą m.in.: rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, wykonywanie zabiegów higienicznych... Szukam pracy.
Miasto: Sosnowiec
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Sosnowiec
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Sosnowiec


Opieka nad osobami starszymi Sosnowiec

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Zamość ; Sejny ; Łódź

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Bernarda mam 43 lat mieszkam ul. Piotra Rauka Sosnowiec. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sosnowcu Już od 2006 roku zajmujemy się opieką domową nad osobami starszymi. Świadczymy usługi opieki w domach osób podopiecznych..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sosnowiec opiekuńcze na osobę starszą.