Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Sosnowiec

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Sosnowcu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ... Usługi pielęgniarskie w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Całodobowa opieka nad seniorem Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Sosnowcu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Sosnowiec
Kontakt
Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...
Miasto: Sosnowiec
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Usługi pielęgniarskie Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... Szukam pracy.
Miasto: Sosnowiec
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Sosnowiec
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Sosnowiec


Opieka nad osobami starszymi Sosnowiec

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Przeworsk ; Dąbrowa Tarnowska ; Ełk

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Helena mam 27 lat mieszkam ul. Kresowa Sosnowiec. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sosnowcu Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sosnowiec opiekuńcze na osobę starszą.