Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Węgrów

Nowe ogłoszenia dodane w maju 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Węgrowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich... Usługi pielęgniarskie w Węgrowie.
Miasto: Węgrów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Węgrowie.
Miasto: Węgrów
Całodobowa opieka nad seniorem Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Węgrowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Węgrów
Kontakt
Opiekunowie dla seniorów to osoby o wielkich sercach. Empatyczni, pomocni, przyjaźnie nastawieni. Nikt nie znalazł się u nas przypadkowo. Nasi pracownicy to ludzie sprawdzeni,...
Miasto: Węgrów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Węgrowie.
Miasto: Węgrów
Usługi pielęgniarskie Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja... Szukam pracy.
Miasto: Węgrów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Węgrów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Węgrów


Opieka nad osobami starszymi Węgrów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Maj 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Tomaszów Lubelski ; Bytom ; Dąbrowa Górnicza

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Edytka mam 28 lat mieszkam ul. Janusza Korczaka Węgrów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Węgrowie Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Węgrów opiekuńcze na osobę starszą.