Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Włocławek

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem we Włocławku. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe... Usługi pielęgniarskie we Włocławku.
Miasto: Włocławek
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne we Włocławku.
Miasto: Włocławek
Całodobowa opieka nad seniorem Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny we Włocławku. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Włocławek
Kontakt
Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi....
Miasto: Włocławek
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się we Włocławku.
Miasto: Włocławek
Usługi pielęgniarskie Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się.. Szukam pracy.
Miasto: Włocławek
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Włocławek
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Włocławek


Opieka nad osobami starszymi Włocławek

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Krapkowice ; Bełchatów ; Nysa

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Aniela mam 46 lat mieszkam ul. Cienista Włocławek. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą we Włocławku Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Włocławek opiekuńcze na osobę starszą.