Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Zambrów

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Najpopularniejszą grupą usług jest opieka domowa godzinowa (1-4 godziny w czasie dnia) dostosowana i realizowana w czasie i terminach najodpowiedniejszych dla Najbliższych ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Zambrowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia... Usługi pielęgniarskie w Zambrowie.
Miasto: Zambrów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Zambrowie.
Miasto: Zambrów
Całodobowa opieka nad seniorem Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Zambrowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Zambrów
Kontakt
Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna..
Miasto: Zambrów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Zambrowie.
Miasto: Zambrów
Usługi pielęgniarskie Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Dbanie o bezpieczeństwo i nadzór nad czynnościami dnia codziennego Podopiecznego... Szukam pracy.
Miasto: Zambrów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Zambrów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Zambrów


Opieka nad osobami starszymi Zambrów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Augustów ; Kępice ; Olsztyn

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Elizka mam 34 lat mieszkam ul. kpt. Władysława Raginisa Zambrów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Zambrowie Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Zambrów opiekuńcze na osobę starszą.