Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Zawiercie

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Zawierciu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka długoterminowa domowa z zamieszkaniem jest idealną opcją usług opiekuńczych dla Rodzin Osób Niesamodzielnych wymagających opieki non- stop... Usługi pielęgniarskie w Zawierciu.
Miasto: Zawiercie
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Zawierciu.
Miasto: Zawiercie
Całodobowa opieka nad seniorem Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Zawierciu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Zawiercie
Kontakt
Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ...
Miasto: Zawiercie
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Zawierciu.
Miasto: Zawiercie
Usługi pielęgniarskie Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ... Szukam pracy.
Miasto: Zawiercie
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Zawiercie
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Zawiercie


Opieka nad osobami starszymi Zawiercie

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Głubczyce ; Gorzów Wielkopolski ; Wyszków

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Liliana mam 35 lat mieszkam ul. Solna Zawiercie. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Zawierciu Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Zawiercie opiekuńcze na osobę starszą.