Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Zwoleń

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Zwoleniu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb.. Usługi pielęgniarskie w Zwoleniu.
Miasto: Zwoleń
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Zwoleniu.
Miasto: Zwoleń
Całodobowa opieka nad seniorem Dzięki opiece domowej podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun czuwa nad jego zdrowiem: sprawując kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Zwoleniu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Zwoleń
Kontakt
kompleksowa opieka nad Podopiecznym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wymagany jest oddzielny pokój do dyspozycji opiekunki....
Miasto: Zwoleń
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Zwoleniu.
Miasto: Zwoleń
Usługi pielęgniarskie Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu... Szukam pracy.
Miasto: Zwoleń
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Zwoleń
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Zwoleń


Opieka nad osobami starszymi Zwoleń

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Krasnystaw ; Parczew ; Polkowice

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Augusta mam 44 lat mieszkam ul. Piaskowa Zwoleń. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Zwoleniu Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Zwoleń opiekuńcze na osobę starszą.