Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Zwoleń

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Zwoleniu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie... Usługi pielęgniarskie w Zwoleniu.
Miasto: Zwoleń
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Zwoleniu.
Miasto: Zwoleń
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekunowie dla seniorów to osoby o wielkich sercach. Empatyczni, pomocni, przyjaźnie nastawieni. Nikt nie znalazł się u nas przypadkowo. Nasi pracownicy to ludzie sprawdzeni,...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Zwoleniu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Zwoleń
Kontakt
Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. ..
Miasto: Zwoleń
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Zwoleniu.
Miasto: Zwoleń
Usługi pielęgniarskie Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna.. Szukam pracy.
Miasto: Zwoleń
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Zwoleń
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Zwoleń


Opieka nad osobami starszymi Zwoleń

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Myślibórz ; Oleśnica ; Kluczbork

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Julietta mam 43 lat mieszkam ul. Aleja Jana Pawła II Zwoleń. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Zwoleniu Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Zwoleń opiekuńcze na osobę starszą.