Kontakt.
dom pomocy społecznej  Całodobowe usługi pielęgniarskie.

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : eka pielęgniarska w domu pacjenta.
Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu.
Całodobowa opieka pielęgniarska w Gdyni. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki.. Usługi pielęgniarskie w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Całodobowa opieka pielęgniarska w Gdyni.
Miasto: Gdynia
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Kontakt
Gdynia Dom Seniora Profesjonalna całodobowa opieka. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Gdyni. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Gdynia
Kontakt
Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ...
Miasto: Gdynia
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Miasto: Gdynia
Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie..
Miasto: Gdynia
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Gdynia


Całodobowa opiekunka nad osobami starszymi.

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36

Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta

Gdynia Prywatne domy opieki Dom Pomocy Społecznej

Całodobowe usługi pielęgniarskie

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wyszków ; Hrubieszów ; Białystok

Usługi rehabilitacyjne / Gdynia ul. Szczecińska .


Lucyna mam 41 lat mieszkam ul. Okrężna Gdynia. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Gdyni Pomoc domowa dostępna w postaci naszych pracownic z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia prac domowych: Gotowanie; Sprzątanie (odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu); Generalne sprzątanie, mycie okien...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Gdynia opiekuńcze na osobę starszą.