Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Łódź

Nowe ogłoszenia dodane w grudniu 2023 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie...
Opiekunka nad osobami starszymi w Łodzi. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem...
Miasto: Łódź
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi w Łodzi.
Miasto: Łódź
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Kontakt
Łódź opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Łodzi. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Łódź
Kontakt
Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi....
Miasto: Łódź
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Łodzi.
Miasto: Wrocław
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ...
Miasto: Łódź
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Łódź


Opieka nad osobami starszymi Łódź

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Łódź opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Warszawa ; Będzin ; Ostróda
- Łódź ul. Pogorzel [Górna] .

 Ogłoszenia Łódź