Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Warszawa

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. ..
Opiekunka nad osobami starszymi w Warszawie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie...
Miasto: Warszawa
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi w Warszawie.
Miasto: Warszawa
Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..
Kontakt
Warszawa opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Warszawie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Warszawa
Kontakt
Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Miasto: Warszawa
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Warszawie.
Miasto: Wrocław
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie...
Miasto: Warszawa
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze...
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Warszawa


Opieka nad osobami starszymi Warszawa

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Warszawa opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie
- Warszawa ul. Szwoleżerów [Śródmieście] inne Ścieżka ks. Bronka Bozowskiego [Śródmieście] .

 Ogłoszenia Warszawa