Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Wrocław

Nowe ogłoszenia dodane w marcu 2023 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu..
Opiekunka nad osobami starszymi we Wrocławiu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję...
Miasto: Wrocław
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi we Wrocławiu.
Miasto: Wrocław
Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Kontakt
Wrocław opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny we Wrocławiu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Wrocław
Kontakt
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie...
Miasto: Wrocław
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się we Wrocławiu.
Miasto: Wrocław
Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Miasto: Wrocław
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Wrocław


Opieka nad osobami starszymi Wrocław

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Marzec 2023 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Wrocław opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Legnica ; Strzelin ; Kłobuck
- Wrocław ul. Gimnazjalna [Psie Pole] .

 Ogłoszenia Wrocław