Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Wrocław

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu...
Opiekunka nad osobami starszymi we Wrocławiu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,...
Miasto: Wrocław
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi we Wrocławiu.
Miasto: Wrocław
Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Kontakt
Wrocław opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny we Wrocławiu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Wrocław
Kontakt
Już od 2006 roku zajmujemy się opieką domową nad osobami starszymi. Świadczymy usługi opieki w domach osób podopiecznych..
Miasto: Wrocław
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się we Wrocławiu.
Miasto: Wrocław
Najpopularniejszą grupą usług jest opieka domowa godzinowa (1-4 godziny w czasie dnia) dostosowana i realizowana w czasie i terminach najodpowiedniejszych dla Najbliższych ...
Miasto: Wrocław
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju....
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Wrocław


Opieka nad osobami starszymi Wrocław

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Wrocław opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Przemyśl ; Jelenia Góra ; Głogów
- Wrocław ul. Melchiora Wańkowicza [Fabryczna] .

 Ogłoszenia Wrocław