Kontakt.
 Prywatna opieka pielęgniarska / Gdańsk

Nowe oferty dodane w sierpniu 2022 :Prywatna opieka pielęgniarska / Usługi pielęgniarskie
Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu...
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta w Gdańsku. Prywatna Praktyka Pielęgniarska, świadczy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta Gdańsk i okolice.
wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie...
Miasto: Gdańsk
Prywatna opieka pielęgniarska. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Pielęgniarskiej Opieki Domowej dostępnych przez 24h/7 dni w tygodniu w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Opiekę całodobową – wykonywaną 24 godziny na dobę w miejscu zamieszkania Podopiecznego. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby,..
Kontakt
Gdańsk Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Gwarantujemy szybki dojazd do domu pacjenta i profesjonalne usługi pielęgniarskie.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Miasto: Gdańsk
Gdańsk Prywatna opieka pielęgniarska. Opieka nad chorym, pobieranie krwi u pacjenta w domu, leczenie ran. Pogotowie pielęgniarskie. Znajdujemy się  ul. Trałowa w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka...
Miasto: Gdańsk
Gdańsk prywatna opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Wystarczy zadzwonić i zamówić wizytę pielęgniarki w domu, a możemy liczyć na szybką realizację zlecenia ..
Opiekunowie zajmują się podopiecznymi, dlatego odgrywają bardzo ważną rolę w życiu osoby chorej. Do głównych zadań opiekunki należą m.in.: rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, wykonywanie zabiegów higienicznych...
Miasto: Tczew
Kontakt
Pielęgniarki, nawadnianie, leczenie ran, pobór krwi, opieka nad pacjentem leżącym. Nasza praca to doskonałe połączenie profesjonalnej opieki ze środowiskiem, ...
Miasto: Gdańsk


Prywatna opieka pielęgniarska Gdańsk

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Sierpień 2022 08:36
Prywatna opieka pielęgniarska w Gdańsku.
- Gdańsk Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta
- Pogotowie Pielęgniarskie Całodobowa Opieka Medyczna. Pielęgniarki, położne
- Usługi pielęgniarskie
- Zapraszamy do odziałów: Ostrzeszów ; Gdańsk ul. Beskidzka ; Maków Mazowiecki .


Opieka w oddziale realizowana jest w ramach kontraktu z NFZ. Staramy się stworzyć rodzinną atmosferę, aby każdy mógł poczuć się jak we własnym domu. Poświęcony w życiu czas na wychowanie dzieci, rodzinę, czy pracę zawodową, zapewne część tego życia pochłonęły. Można także w nich zamontować telewizję. Będziemy troszczyć się o indywidualny rozwój każdego z Państwa. Dbamy o to, by każdy podopieczny czuł się jak u siebie w domu – a nawet lepiej, bo w otoczeniu przyjaznego i radosnego towarzystwa!. Dla opiekunek i pielęgniarek podziękowania za wyrozumiałość , cierpliwość i profesjonalizm. Zapraszamy do odziałów: Kamienna Góra ; Gdańsk; Tuchola .


 Ogłoszenia Gdańsk