Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Wejherowo

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Wejherowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb.. Usługi pielęgniarskie w Wejherowie.
Miasto: Wejherowo
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Wejherowie.
Miasto: Wejherowo
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Wejherowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Wejherowo
Kontakt
Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...
Miasto: Wejherowo
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Wejherowie.
Miasto: Wejherowo
Usługi pielęgniarskie nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu... Szukam pracy.
Miasto: Wejherowo
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Oferujemy indywidualną ofertę kompleksowej organizacji opieki nad osobą starszą. Zapewnimy opiekę domową na najwyższym poziomie dla Twojej bliskiej osoby .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Wejherowo
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Wejherowo


Opieka nad osobami starszymi Wejherowo

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Bartoszyce ; Bielsk Podlaski ; Olsztyn

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Kryspina mam 34 lat mieszkam ul. Izydora Gulgowskiego Wejherowo. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Wejherowie Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Wejherowo opiekuńcze na osobę starszą.