Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Zgierz

Nowe ogłoszenia dodane w styczniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Zgierzu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Podopiecznych wymagających doraźnego wsparcia w czasie dnia lub nocy, całej doby w czasie ciężkiej choroby, po wyjściu ze szpitala, po urazach, na czas urlopu Rodziny.... Usługi pielęgniarskie w Zgierzu.
Miasto: Zgierz
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Zgierzu.
Miasto: Zgierz
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Zgierzu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Zgierz
Kontakt
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie...
Miasto: Zgierz
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Zgierzu.
Miasto: Zgierz
Usługi pielęgniarskie Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi.... Szukam pracy.
Miasto: Zgierz
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Zgierz
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Zgierz


Opieka nad osobami starszymi Zgierz

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Styczeń 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Nowy Sącz ; Włoszczowa ; Monki

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Rebeka mam 39 lat mieszkam ul. Józefa Chełmońskiego Zgierz. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Zgierzu Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Zgierz opiekuńcze na osobę starszą.