Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Białobrzegi

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Białobrzegach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki... Usługi pielęgniarskie w Białobrzegach.
Miasto: Białobrzegi
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Białobrzegach.
Miasto: Białobrzegi
Całodobowa opieka nad seniorem wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Białobrzegach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Białobrzegi
Kontakt
Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta...
Miasto: Białobrzegi
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Białobrzegach.
Miasto: Białobrzegi
Usługi pielęgniarskie Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka... Szukam pracy.
Miasto: Białobrzegi
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Białobrzegi
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Białobrzegi


Opieka nad osobami starszymi Białobrzegi

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Września ; Chełm ; Wołomin

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Liliana mam 38 lat mieszkam ul. Marii Konopnickiej Białobrzegi. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Białobrzegach Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Białobrzegi opiekuńcze na osobę starszą.