Kontakt.
 Opieka nad osobami starszymi / Poznań

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad osobami starszymi / Usługi pielęgniarskie
Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka...
Opiekunka nad osobami starszymi w Poznaniu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki..
Miasto: Poznań
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Opiekunka nad osobami starszymi w Poznaniu.
Miasto: Poznań
Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się..
Kontakt
Poznań opieka nad osobą starszą prywatnie. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Poznaniu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Poznań
Kontakt
Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...
Miasto: Poznań
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Poznaniu.
Miasto: Poznań
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Miasto: Poznań
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. ..
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Poznań


Opieka nad osobami starszymi Poznań

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36
Opieka nad osobami starszymi
- Poznań opieka nad osobą starszą prywatnie
- najlepsza opieka nad osobami starszymi
- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Pińczów ; Dzierżoniów ; Bielsko Biała
- Poznań ul. Kmieca [Stare Miasto] inne Most Lecha [Stare Miasto] inne Most Królowej Jadwigi [Stare Miasto] .

 Ogłoszenia Poznań