Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Brodnica

Nowe ogłoszenia dodane w marcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Brodnicy. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... Usługi pielęgniarskie w Brodnicy.
Miasto: Brodnica
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Brodnicy.
Miasto: Brodnica
Całodobowa opieka nad seniorem Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Brodnicy. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Brodnica
Kontakt
Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się..
Miasto: Brodnica
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Brodnicy.
Miasto: Brodnica
Usługi pielęgniarskie Całodobowa opieka z zamieszkaniem to rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, gdy musisz wyjechać i nie masz czasu.. Szukam pracy.
Miasto: Brodnica
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Oferujemy indywidualną ofertę kompleksowej organizacji opieki nad osobą starszą. Zapewnimy opiekę domową na najwyższym poziomie dla Twojej bliskiej osoby .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Brodnica
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Brodnica


Opieka nad osobami starszymi Brodnica

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Marzec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wadowice ; Bytom ; Człuchów

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Elizka mam 43 lat mieszkam ul. Jaskółcza Brodnica. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Brodnicy Opiekę całodobową – wykonywaną 24 godziny na dobę w miejscu zamieszkania Podopiecznego. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby,..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Brodnica opiekuńcze na osobę starszą.