Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Gniezno

Nowe ogłoszenia dodane w grudniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Gnieznie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dzięki opiece domowej podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun czuwa nad jego zdrowiem: sprawując kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych... Usługi pielęgniarskie w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Całodobowa opieka nad seniorem Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Gnieznie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Gniezno
Kontakt
Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...
Miasto: Gniezno
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Usługi pielęgniarskie Oferujemy indywidualną ofertę kompleksowej organizacji opieki nad osobą starszą. Zapewnimy opiekę domową na najwyższym poziomie dla Twojej bliskiej osoby .. Szukam pracy.
Miasto: Gniezno
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Gniezno
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Gniezno


Opieka nad osobami starszymi Gniezno

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Kwidzyn ; Chojnice ; Kazimierza Wielka

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Linda mam 43 lat mieszkam ul. Hetmańska Gniezno. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Gnieznie Opieka długoterminowa domowa z zamieszkaniem jest idealną opcją usług opiekuńczych dla Rodzin Osób Niesamodzielnych wymagających opieki non- stop...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Gniezno opiekuńcze na osobę starszą.