Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Gniezno

Nowe ogłoszenia dodane w maju 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekę całodobową – wykonywaną 24 godziny na dobę w miejscu zamieszkania Podopiecznego. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby,..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Gnieznie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się.. Usługi pielęgniarskie w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Całodobowa opieka nad seniorem Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Gnieznie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Gniezno
Kontakt
Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie....
Miasto: Gniezno
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Usługi pielęgniarskie Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie.... Szukam pracy.
Miasto: Gniezno
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Gniezno
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Gniezno


Opieka nad osobami starszymi Gniezno

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Maj 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wieliczka ; Jawor ; Elbląg

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Krystyna mam 40 lat mieszkam ul. Dębińska Gniezno. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Gnieznie Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. ..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Gniezno opiekuńcze na osobę starszą.