Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Kępice

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekę całodobową – wykonywaną 24 godziny na dobę w miejscu zamieszkania Podopiecznego. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby,..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kępicach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze... Usługi pielęgniarskie w Kępicach.
Miasto: Kępice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kępicach.
Miasto: Kępice
Całodobowa opieka nad seniorem Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kępicach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Kępice
Kontakt
Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...
Miasto: Kępice
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kępicach.
Miasto: Kępice
Usługi pielęgniarskie Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi.... Szukam pracy.
Miasto: Kępice
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Kępice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Kępice


Opieka nad osobami starszymi Kępice

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Oleśnica ; Trzebnica ; Piła

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Cezaryna mam 41 lat mieszkam ul. Chomnica Kępice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kępicach Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Dbanie o bezpieczeństwo i nadzór nad czynnościami dnia codziennego Podopiecznego...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Kępice opiekuńcze na osobę starszą.