Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Kępice

Nowe ogłoszenia dodane w marcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kępicach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza... Usługi pielęgniarskie w Kępicach.
Miasto: Kępice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kępicach.
Miasto: Kępice
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kępicach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Kępice
Kontakt
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. ..
Miasto: Kępice
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kępicach.
Miasto: Kępice
Usługi pielęgniarskie Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna .. Szukam pracy.
Miasto: Kępice
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Kępice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Kępice


Opieka nad osobami starszymi Kępice

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Marzec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Zielona Góra ; Wołów ; Aleksandrów Kujawski

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Iryda mam 38 lat mieszkam ul. Kwiatowa Kępice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kępicach Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów ..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Kępice opiekuńcze na osobę starszą.