Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Konin

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Koninie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
kompleksowa opieka nad Podopiecznym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wymagany jest oddzielny pokój do dyspozycji opiekunki.... Usługi pielęgniarskie w Koninie.
Miasto: Konin
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Koninie.
Miasto: Konin
Całodobowa opieka nad seniorem Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Koninie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Konin
Kontakt
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ...
Miasto: Konin
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Koninie.
Miasto: Konin
Usługi pielęgniarskie Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,... Szukam pracy.
Miasto: Konin
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Konin
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Konin


Opieka nad osobami starszymi Konin

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Świnoujście ; Włocławek ; Turek

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Klaudia mam 31 lat mieszkam ul. Parkowa Konin. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Koninie Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Konin opiekuńcze na osobę starszą.