Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Lębork

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Oferujemy opiekę dla seniora w miejscu zamieszkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakres podstawowych zadań...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Lęborku. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ... Usługi pielęgniarskie w Lęborku.
Miasto: Lębork
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Lęborku.
Miasto: Lębork
Całodobowa opieka nad seniorem Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Lęborku. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Lębork
Kontakt
Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Miasto: Lębork
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Lęborku.
Miasto: Lębork
Usługi pielęgniarskie Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ... Szukam pracy.
Miasto: Lębork
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Nasza oferta opieki nad seniorem to propozycja skrojona na miarę wszelkich potrzeb. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Lębork
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Lębork


Opieka nad osobami starszymi Lębork

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Kraków ; Pszczyna ; Bolesławiec

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Kalinka mam 35 lat mieszkam ul. gen. Stanisława Sosabowskiego Lębork. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Lęborku Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Lębork opiekuńcze na osobę starszą.