Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Malbork

Nowe ogłoszenia dodane w marcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Całodobowa opieka domowa – z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Malborku. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ... Usługi pielęgniarskie w Malborku.
Miasto: Malbork
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Malborku.
Miasto: Malbork
Całodobowa opieka nad seniorem Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Malborku. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Malbork
Kontakt
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...
Miasto: Malbork
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Malborku.
Miasto: Malbork
Usługi pielęgniarskie Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem... Szukam pracy.
Miasto: Malbork
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Malbork
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Malbork


Opieka nad osobami starszymi Malbork

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Marzec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Lipno ; Myszków ; Gliwice

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Luiza mam 30 lat mieszkam ul. Ludwika Pasteura Malbork. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Malborku usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Malbork opiekuńcze na osobę starszą.