Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Namysłów

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Namysłowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ... Usługi pielęgniarskie w Namysłowie.
Miasto: Namysłów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Namysłowie.
Miasto: Namysłów
Całodobowa opieka nad seniorem Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Namysłowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Namysłów
Kontakt
Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....
Miasto: Namysłów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Namysłowie.
Miasto: Namysłów
Usługi pielęgniarskie Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb.. Szukam pracy.
Miasto: Namysłów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Namysłów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Namysłów


Opieka nad osobami starszymi Namysłów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Dzierżoniów ; Parczew ; Nowy Sącz

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Jolanta mam 36 lat mieszkam ul. Mikołaja Kopernika Namysłów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Namysłowie Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Namysłów opiekuńcze na osobę starszą.