Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Nisko

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Oferujemy opiekę dla seniora w miejscu zamieszkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakres podstawowych zadań...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Nisku. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn.... Usługi pielęgniarskie w Nisku.
Miasto: Nisko
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Nisku.
Miasto: Nisko
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Nisku. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Nisko
Kontakt
Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...
Miasto: Nisko
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Nisku.
Miasto: Nisko
Usługi pielęgniarskie Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn.... Szukam pracy.
Miasto: Nisko
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Poszukujesz opiekunki dla osoby starszej lub chorej? Szukasz kogoś, kto pomoże przy codziennych sprawach, poda leki i zapewni towarzystwo? .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Nisko
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Nisko


Opieka nad osobami starszymi Nisko

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Miechów ; Sopot ; Rawicz

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Ewelina mam 42 lat mieszkam ul. Melchiora Wańkowicza Nisko. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Nisku Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Nisko opiekuńcze na osobę starszą.