Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Oleśnica

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Oleśnicy. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dzięki opiece domowej podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun czuwa nad jego zdrowiem: sprawując kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych... Usługi pielęgniarskie w Oleśnicy.
Miasto: Oleśnica
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Oleśnicy.
Miasto: Oleśnica
Całodobowa opieka nad seniorem Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Oleśnicy. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Oleśnica
Kontakt
Opiekunowie zajmują się podopiecznymi, dlatego odgrywają bardzo ważną rolę w życiu osoby chorej. Do głównych zadań opiekunki należą m.in.: rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, wykonywanie zabiegów higienicznych...
Miasto: Oleśnica
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Oleśnicy.
Miasto: Oleśnica
Usługi pielęgniarskie Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu... Szukam pracy.
Miasto: Oleśnica
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Oleśnica
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Oleśnica


Opieka nad osobami starszymi Oleśnica

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Bytów ; Szczecin ; Jasło

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Izydora mam 41 lat mieszkam ul. Powietrzna Oleśnica. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Oleśnicy Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Oleśnica opiekuńcze na osobę starszą.