Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Sanok

Nowe ogłoszenia dodane w maju 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Sanoku. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta... Usługi pielęgniarskie w Sanoku.
Miasto: Sanok
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Sanoku.
Miasto: Sanok
Całodobowa opieka nad seniorem Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Sanoku. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Sanok
Kontakt
Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi w całej Polsce. Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej,..
Miasto: Sanok
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Sanoku.
Miasto: Sanok
Usługi pielęgniarskie Podopiecznych wymagających doraźnego wsparcia w czasie dnia lub nocy, całej doby w czasie ciężkiej choroby, po wyjściu ze szpitala, po urazach, na czas urlopu Rodziny.... Szukam pracy.
Miasto: Sanok
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Sanok
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Sanok


Opieka nad osobami starszymi Sanok

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Maj 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Strzelin ; Wrocław ; Zgierz

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Jowita mam 27 lat mieszkam ul. Poetycka Sanok. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sanoku Pomoc domowa dostępna w postaci naszych pracownic z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia prac domowych: Gotowanie; Sprzątanie (odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu); Generalne sprzątanie, mycie okien...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sanok opiekuńcze na osobę starszą.