Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Śrem

Nowe ogłoszenia dodane w marcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Śremie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,... Usługi pielęgniarskie w Śremie.
Miasto: Śrem
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Śremie.
Miasto: Śrem
Całodobowa opieka nad seniorem Dbamy, aby każdy z naszych pensjonariuszy zyskał najlepszą opiekę przystosowaną do potrzeb osób starszych oraz ich stanu zdrowia....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Śremie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Śrem
Kontakt
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Miasto: Śrem
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Śremie.
Miasto: Śrem
Usługi pielęgniarskie Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ... Szukam pracy.
Miasto: Śrem
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Śrem
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Śrem


Opieka nad osobami starszymi Śrem

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Marzec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Kazimierza Wielka ; Kutno ; Lubartów

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Elizka mam 29 lat mieszkam ul. Stanisława Witkiewicza Śrem. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Śremie Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Śrem opiekuńcze na osobę starszą.