Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Trzebnica

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Trzebnicy. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ... Usługi pielęgniarskie w Trzebnicy.
Miasto: Trzebnica
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Trzebnicy.
Miasto: Trzebnica
Całodobowa opieka nad seniorem Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Trzebnicy. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Trzebnica
Kontakt
nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu...
Miasto: Trzebnica
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Trzebnicy.
Miasto: Trzebnica
Usługi pielęgniarskie Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna .. Szukam pracy.
Miasto: Trzebnica
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Trzebnica
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Trzebnica


Opieka nad osobami starszymi Trzebnica

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Katowice ; Prudnik ; Łódź

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Daniela mam 41 lat mieszkam ul. Jędrzejowska Trzebnica. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Trzebnicy pędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Trzebnica opiekuńcze na osobę starszą.