Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Wągrowiec

Nowe ogłoszenia dodane w maju 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu.
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Wągrowcu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta... Usługi pielęgniarskie w Wągrowcu.
Miasto: Wągrowiec
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Wągrowcu.
Miasto: Wągrowiec
Całodobowa opieka nad seniorem Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Wągrowcu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Wągrowiec
Kontakt
Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi złotej rączki ...
Miasto: Wągrowiec
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Wągrowcu.
Miasto: Wągrowiec
Usługi pielęgniarskie Dbamy, aby każdy z naszych pensjonariuszy zyskał najlepszą opiekę przystosowaną do potrzeb osób starszych oraz ich stanu zdrowia.... Szukam pracy.
Miasto: Wągrowiec
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Wągrowiec
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Wągrowiec


Opieka nad osobami starszymi Wągrowiec

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Maj 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Poddębice ; Ząbkowice Śląskie ; Brodnica

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Marlena mam 46 lat mieszkam ul. Regatowa Wągrowiec. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Wągrowcu Najlepsza opieka nad osobami starszymi, znajdź aktualne oferty opiekunek w Twojej okolicy! Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Wągrowiec opiekuńcze na osobę starszą.