Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Żnin

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Żninie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ... Usługi pielęgniarskie w Żninie.
Miasto: Żnin
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Żninie.
Miasto: Żnin
Całodobowa opieka nad seniorem Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Żninie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Żnin
Kontakt
Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie....
Miasto: Żnin
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Żninie.
Miasto: Żnin
Usługi pielęgniarskie wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie... Szukam pracy.
Miasto: Żnin
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Żnin
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Żnin


Opieka nad osobami starszymi Żnin

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wodzisław Śląski ; Jarocin ; Kołobrzeg

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Elizka mam 28 lat mieszkam ul. Ukośna Żnin. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Żninie Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Żnin opiekuńcze na osobę starszą.