Kontakt.
dom pomocy społecznej  Całodobowe usługi pielęgniarskie.

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : eka pielęgniarska w domu pacjenta.
Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..
Całodobowa opieka pielęgniarska w Gryficach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie... Usługi pielęgniarskie w Gryficach.
Miasto: Gryfice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Całodobowa opieka pielęgniarska w Gryficach.
Miasto: Gryfice
Opiekę godzinową – w oparciu o indywidualne zlecenie, dostosowując ilość poświęconego czasu i porę dnia do potrzeb klienta...
Kontakt
Gryfice Dom Seniora Profesjonalna całodobowa opieka. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Gryficach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Gryfice
Kontakt
Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna..
Miasto: Gryfice
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Gryficach.
Miasto: Gryfice
Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu...
Miasto: Gryfice
Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie....
Miasto: Gryfice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Gryfice


Całodobowa opiekunka nad osobami starszymi.

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta

Gryfice Prywatne domy opieki Dom Pomocy Społecznej

Całodobowe usługi pielęgniarskie

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Włoszczowa ; Ryki ; Radomsko

Usługi rehabilitacyjne / Gryfice ul. Bursztynowa .


Mieczysława mam 48 lat mieszkam ul. Sopocka Gryfice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Gryficach Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Gryfice opiekuńcze na osobę starszą.