Kontakt.
dom pomocy społecznej  Całodobowe usługi pielęgniarskie.

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : eka pielęgniarska w domu pacjenta.
Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna...
Całodobowa opieka pielęgniarska w Lubinie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie... Usługi pielęgniarskie w Lubinie.
Miasto: Lubin
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Całodobowa opieka pielęgniarska w Lubinie.
Miasto: Lubin
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. ..
Kontakt
Lubin Dom Seniora Profesjonalna całodobowa opieka. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Lubinie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Lubin
Kontakt
Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ...
Miasto: Lubin
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Lubinie.
Miasto: Lubin
Podopiecznych wymagających doraźnego wsparcia w czasie dnia lub nocy, całej doby w czasie ciężkiej choroby, po wyjściu ze szpitala, po urazach, na czas urlopu Rodziny....
Miasto: Lubin
Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Już od 2006 roku zajmujemy się opieką domową nad osobami starszymi. Świadczymy usługi opieki w domach osób podopiecznych..
Miasto: Lubin
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Lubin


Całodobowa opiekunka nad osobami starszymi.

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta

Lubin Prywatne domy opieki Dom Pomocy Społecznej

Całodobowe usługi pielęgniarskie

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Katowice ; Sępólno Krajeńskie ; Stargard Szczeciński

Usługi rehabilitacyjne / Lubin ul. Jarzębinowa .


Zdzislawa mam 32 lat mieszkam ul. Osiedlowa Lubin. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Lubinie Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Lubin opiekuńcze na osobę starszą.