Kontakt.
dom pomocy społecznej  Całodobowe usługi pielęgniarskie.

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : eka pielęgniarska w domu pacjenta.
Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna...
Całodobowa opieka pielęgniarska w Mrągowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. .. Usługi pielęgniarskie w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Całodobowa opieka pielęgniarska w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora....
Kontakt
Mrągowo Dom Seniora Profesjonalna całodobowa opieka. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Mrągowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Dbamy, aby każdy z naszych pensjonariuszy zyskał najlepszą opiekę przystosowaną do potrzeb osób starszych oraz ich stanu zdrowia....
Miasto: Mrągowo
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Mrągowie.
Miasto: Mrągowo
Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna..
Miasto: Mrągowo
Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu...
Miasto: Mrągowo
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Mrągowo


Całodobowa opiekunka nad osobami starszymi.

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta

Mrągowo Prywatne domy opieki Dom Pomocy Społecznej

Całodobowe usługi pielęgniarskie

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Tarnów ; Włoszczowa ; Zgierz

Usługi rehabilitacyjne / Mrągowo ul. Laskowa .


Bogumiła mam 42 lat mieszkam ul. Marii Curie-Skłodowskiej Mrągowo. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Mrągowie pędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Mrągowo opiekuńcze na osobę starszą.